Znalezienie zespołu weselnego

Moja koleżanka była ostatnio w trakcie przygotowań do swojego wesela. Ja ile mogłam to oczywiście je pomagałam. Jej już teraz mąż pracuje za granicą dlatego też cała organizacja tej uroczystości była tylko na jej głowie. Ja zresztą lubię bardzo pomagać w organizacji takich uroczystości i dla mnie była to czysta przyjemność.

Zespól na wesele z kujawsko pomorskiego

zespół weselny kujawsko pomorskieW sumie naprawdę wszystkie sprawy udało się załatwić naprawdę szybko. Koleżanka nie jest też zbyt wybredną osobą dlatego też może tak sprawnie to wszystko szło. Jeśli chodzi o salę to oglądałyśmy chyba tylko dwie. I te dwie podobały się koleżance. Zresztą moim zdaniem były po prostu ładne. Zdecydowało jedzenie jeśli chodzi o wybór sali. Po prostu jednak sale miała dużo lepsze opinie jeśli chodzi jedzenie w internecie. A jedzenie to jednak ważny element wesela. Potem przecież wspomina się te potrawy, które zostały podane podczas wesela. Szybko też znalazłyśmy zespół weselny kujawsko pomorskie bo gdy go zobaczyłyśmy stwierdziłyśmy, że nie ma na co czekać tylko go rezerwować. Naprawdę wokalista tego zespołu wspaniale śpiewał a zespół dobrze grał. Wokalista śpiewał zarówno piosenki polskie jak i zagraniczne. W jego repertuarze nie zabrakło także typowo weselnego repertuaru. Uważam zresztą, że jeśli chodzi o ten zespół weselny to jest to najlepszy zespól jaki do tej pory słyszałam. A ostatnio byłam na paru weselach bo w tym samym roku wyszły za mąż moje trzy kuzynki. Także to, że nie szukałyśmy tego zespołu długo nie świadczy wcale o tym, że zespół jest gorszy.

Nie mogę się oczywiście już doczekać wesela bo jestem naprawdę bardzo ciekawa jak goście zareagują na ten zespół. Myślę, że będzie to duże zaskoczenie, że można mieć tak dobry głos. Zresztą ten zespól też nie był mocno drogi.